زایمان سزارین در ایلام
-----------------------
زایمان سزارین
-----------------------

جراحی سزارین همان به دنیا اوردن نوزاد توسط جراح از طریق برش در ناحیه شکم است. معمولا زمان انجام عمل سزارین را میتوانیم از پیش تعیین کنیم. گاهی نیزدر هنگام درد و یا خطر طبق نظر پزشک به صورت فوری انجام میشود. سزارین معمولا زمانی انجام می شود که مادر تحت بیهوشی عمومی یا بیحسی قرار دارد. این جراحی با دو نوع برش افقی و عمودی در ناحیه زیر شکم انجام می شود که عموما متخصصین از برش های افقی برای زایمان سزارین استفاده میکنند. معمولا در شریط بحرانی که نوزاد هنوزدر رحم مادر به تکامل نرسیده از برش عمودی استفاده کنند که در این روش امکان زایمان طبیعی مجدد برای مادر وجود ندارد.

کربوسی تراپی در ایلام
-----------------------
کربوکسی تراپی
-----------------------

کربوکسی تراپی از روش های پرطرفدار و پرکاربرد درمانی و زیبایی است. دستگاه کربوکسی تراپی گاز دی اکسید کربن را به زیر بافت ها تزریق میکند. کربوکسی نام علمی دی اکسید کربن است. خون رسانی نواحی از بدن که در آن دی اکسید کربن بیشتر باشد باشد افزایش پیدا میکند. در نتیجه با افزایش کلاژن سازی و افزایش الاستیسیته ی بافت ها، جوانسازی اتفاق می افتد. کربوکسی تراپی کاربرد های متعددی دارد که میتوان از بین انها به رفع تیرگی ناحیه ژنیتال و کشاله را اشاره کرد. در این روش پوست ناحیه تناسلی و واژن به مراتب روشن تر از قبل می شود.

درمان hpv در ایلام
-----------------------
درمان HPV
-----------------------

اچ پی وی یا ویروس پاپیلومای انسانی در بیشتر مواقع منجر به بروز زگیل تناسلی می شود. ویروس اچ پی وی انواع مختلفی دارد. برخی از انواع ان روی بخش مخاطی اثر می کنند باعث ایجاد زگیل تناسلی می شود.بیش از صد نوع ویروس اچ پی وی وجود دارد که در رابطه جنسی حداقل 40 نوع ان انتقال می یابد. کسانی که روابط جنسی متعددی دارند حداقل به یکی از انواع این ویروس مبتلا می شوند. این ویروس همچنین از طریق خراشیدگی و یا زخم کوچک وارد بدن می شود. برای تشخیص این بیماری باید حتما به پزشک مراجعه کنید.

پرینورافی در ایلام
-----------------------
پرینورافی
-----------------------

پارگی در قسمت پرینه به خصوص برای بانوانی که زایمان طبیعی انجام داده اند امری طبیعی است. این پارگی در بسیاری مواقع خود به خود درمان می شود. اما با توجه به اهمیت ان در مواردی نیاز به عمل جراحی پرینورافی وجود دارد. پرینورای یک جراحی ترمیمی و زیبایی به حساب می آید که با برگرداندن اندازه دهانه واژن به حالت قبل باعث ایجاد رضایت در خانم ها و در نهایت رابطه جنسی بهتر می شود. از دیگر مزیت های این عمل کوتاه بودن مدت زمان جراحی است که معمولا با بیهوشی یا بی حسی انجام می شود.

لابیاپلاستی در ایلام
-----------------------
لابیاپلاستی
-----------------------

امروزه یکی از مواردی که مورد توجه بانوان است زیبایی ظاهری اندام جنسی می باشد. یکی از اعضای داخلی دستگاه تناسلی زنان لابیا است. لابیا ممکن است به دلایل متفاوتی بزرگ یا بد شکل باشد که باعث ایجاد مشکلاتی برای خانم ها می شود. برای اصلاح مشکلات این ناحیه جراحی لابیاپلاستی وجود دارد. در این جراحی طول لابیا کاهش می یابد که ممکن است برای کاهش عدم تقارن در دو طرف انجام شود. لابیاپلاستی می تواند تحت بی حسی موضعی  یا بیهوشی عمومی انجام شود. اکثر افرادی که مشکل پیچ خوردگی و کشیدن لابیا را تجربه کرده اند عموما پس از جراحی بهبود می یابند.

پلاسما تراپی در ایلام
-----------------------
پلاسما تراپی
-----------------------

از بهترین روش های جوانسازی واژن میتوان به پلاسما تراپی واژن اشاره کرد. در این روش جوانسازی با استفاه از پلاسمای خون انجام می شود. پلاسما میتواند موجب جوانسازی سلول های از بین رفته و فرسوده شود. پس از انکه شما پلاسماتراپی را انجام میدهید روز به روزشاهد اب رسانی و جوانسازی این ناحیه خواهید بود.این روش مزیت های مختلفی دارد که میتوان به بی خطر بودن، افزایش میل جنسی، افزایش کیفیت رابطه جنسی اشاره کرد همچنین به این خاطر که پلاسما از خود فرد گرفته می شود هیچ بیماری از این طریق به بیمار منتقل نخواهد شد.